Şimdi yükleniyor

17 günlük kapanmayı karavanlarında geçiriyorlar

17 günlük kapanmayı karavanlarında geçiriyorlar

17_gunluk_kapanmayi_karavanlarinda_geciriyorlar_1619877279_3087 17 günlük kapanmayı karavanlarında geçiriyorlar
Koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 günü karavanlarında geçirmek isteyenlerin adresi Maltepe’deki Karavan Parkı oldu.  Daha önce hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında karavan parka gelenler, gün boyu aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçiriyor. Beraberlerine evcil hayvanlarını da alan karavancılar, hem deniz kokusu alıyor hem de güneşli havanın tadını çıkarıyor.

VG9n7_1619877291_4739 17 günlük kapanmayı karavanlarında geçiriyorlar

“DÖRT DUVAR ARASINDA OLMAKTANSA BURADA OLMAYI TERCİH EDİYORUM” 

Karavanda kalan Serkan Eyisüzer ,“Özellikle pandemi dönemlerinde günlük yaşamın sıkıcılığından kurtulup, evde dört duvar arasında kalmaktansa burada karavanımızda olmayı tercih ediyoruz. Ben bir spor eğitmeni olarak kendi antremanlarımı da burada açık havad,a karavanımdan çok uzaklaşmadan pandemi kurallarına dikkat ederek yapıyorum.Açık havada çok daha rahat ediyoruz. İki kedim var onlar da benimle. Birlikte mutlu bir şekilde yaşayabiliyoruz” dedi. 

V0MtB_1619877305_5699 17 günlük kapanmayı karavanlarında geçiriyorlar

“PANDEMİDE KARAVANDA YAŞAMAK BÜYÜK BİR KEYİF OLDU”

4 yıldır karavanda yaşayan Mehmet Akif Tataroğlu da “Pandemide karavanda yaşamak büyük bir keyif oldu. Bu süre fevkalede güzel geçecektir” diye konuştu.

“PANDEMİDEN ÖNCE 5-10 KARAVAN VARDI ŞİMDİ 80-90 KARAVAN VAR” 

Eşiyle birlikte karavanda yaşayan Ufuk Öztürk, “Normalde burada 5-10 karavan vardı. Pandemiden sonra 80-90 karavan hafta sonları bile buraya geliyor,   vakitlerini burada geçiriyorlar. Bu dönemde çok insan geldi” şeklinde konuştu. 

IaB4r_1619877320_6431 17 günlük kapanmayı karavanlarında geçiriyorlar

“KUTU OYUNLARIMIZ VAR, TELEVIZYON VE PROJEKSIYON DA VAR”

Ailesi ile tam kapanma için karavan parkına gelen Namık Kemal Bora Gönüllüeroğlu, “Daha rahat geçer, açık hava da olmanın vermiş olduğu nimetler var. Uzun süreli bu dönemi  karavanda geçirmeyi tercih ettik ailece.  Karavanda kutu oyunlarımız var, gerekirse TV var, projektörden film de seyrediyoruz” dedi. Ailenin 12 yaşındaki kızları Doğa Su ise, “Evde olduğumdan daha eğlenceli, kitap okuyoruz. Evdeyken de yapıyorduk ama dışarıda vakit geçiremiyorduk o yüzden sıkıcı geçiyordu” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın