3 bin yıllık Frig Vadisi’nin harika manzarası gökyüzünden bir başka güzel

3 bin yıllık Frig Vadisi’nin harika manzarası gökyüzünden bir başka güzel

3_bin_yillik_vadinin_essiz_manzarasini_gokyuzunden_bir_baska_guzel_1631525418_9469 3 bin yıllık Frig Vadisi'nin harika manzarası gökyüzünden bir başka güzel
3 bin yıllık geçmişe sahip tarihi Frig Vadisi ve Emre Gölü üzerindeki sıcak hava balon uçuşları devam ederken, vadinin gökyüzünden eşsiz görüntüsünü görenler ise hayranlıklarını gizleyemiyor.

Bölgede geçtiğimiz aylarda başlayan sıcak hava balon uçuşları tüm hızıyla devam ederken, meteorolojik şartların elverdiği ölçüde yapılan uçuşlarda ziyaretçiler balonlarla gökyüzünden 3 bin yıllık vadi, tabiat ve Emre Gölü manzarasını seyretmenin mutluluğunu yaşıyor.

25Utb_1631525424_0125 3 bin yıllık Frig Vadisi'nin harika manzarası gökyüzünden bir başka güzel

Vadinin eşsiz manzarasını seyredenler kervanına Vali Gökmen Çiçek’de katıldı. Vali Çiçek balon uçuşu deneyimini kendi sosyal medya hesabından fotoğraflar ve “Tarihin, tabiat, kültür ve doğal yaşamla harmanlandığı, Frig Medeniyeti’nin kalıntılarının ilk günkü ihtişamıyla büyülediği, Frig Vadisi’nde yer alan Emre Gölü’nde sıcak hava balonuyla uçuş yaparak, eşsiz manzarayı balondan izledik” mesajı ile paylaştı.

Bir Cevap Yazın

You May Have Missed