Bolu’ya Ne Zaman Gidilir?

Gezi Biletim’den merhaba dostlar, bugün birlikte Bolu’ya ne zaman gidilir? Bolu’ya ne zaman gidilmeli? konusuna bakacağız. Bolu biletinizi alacaksınız, Bolu’ya gitmek istiyorsunuz ama ne zaman gideceğinize bir türlü karar veremiyorsanız dostlar doğru yerdesiniz.

Bir tatil için en doğru zamanı bilmek çok önemli dostlar. Bolu karasal bir iklime sahip Batı Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilimiz. Bu nedenle zaman zaman yağış alabilmektedir. Aynı zamanda kış ayları oldukça soğuk olabilen ve ilk kar yağışını alan illerimizden birisi de Bolu’dur dostlar.

Bolu’ya tatile gideceğiniz zamanı iyi seçmelisiniz dostlar. Her mevsim, her ay farklı güzel olan ilimiz Bolu’ya kış aylarında giderseniz güzel bir kar tatili yapmış olursunuz dostlar. İlkbahar ve yaz mevsiminde gidecekseniz eğer dostlar göllerde, yaylalarda güzel kaliteli vakitler geçirebilirsiniz.

Son tercih yine size ait dostlar fakat benim önerim ilkbahar aylarında Bolu tatili yapmanın güzel yönde olacağıdır.  Hem hava ılık, ortalık yeşil, kuşlar cıvıldıyor güzel bir tatil sizi bekliyor dostlar 🙂 Farklı bir önerim ise dostlar sonbahar ayları olabilir. Unutmayın son tercih yine sizin 🙂


Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün Bolu’ya Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: