İç Anadolu Biletiİç Anadolu'da Şehirler İçi UlaşımSeyahatUlaşım

Eskişehir’de Şehir İçi Ulaşım Olanakaları Nasıl?


ESKİŞEHİR’DE ULAŞIM NASIL?


Eskişehir-Ulaşım-Nasıl

Dostlar Eskişehir’de ulaşım oldukça kolay, yollar falan karışık mı, yol iz bulabilir miyiz? diye düşünmeyin. Gittiğiniz ilk günden sonraki gün zaten Eskişehir yollarına aşina oluyorsunuz. Sanki orayı biliyormuş gibi gezmeye başlıyorsunuz dostlar. Eğer özel arabanız ile gitmeyecekseniz eğer tramvay ile ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bir de Sazova’ya gitmek için bir otobüs kullanabilirsiniz. Yani toplamda iki vasıta ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Özel araba ile gideceklere ise tavsiyem şu yönde olacaktır. Arabanızı apartınızın önüne park edip şehir içi ulaşımda yürümeniz olacaktır. Sazovaya giderken kendi aracınızı kullanabilirsiniz. 


Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün Eskişehir’e Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: