Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme’deki koylar

Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme’deki koylar

mavi_ve_yesil_uyumunun_adresi_cesmedeki_koylar_1628599650_7085 Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme'deki koylar
Çeşme’deki koylar harika manzaralara sahip ve gezi severlerin en uğrak adresleri. Bazı koylara ulaşım zor olsa da manzaranın ve doğanın tadını çıkartmak isteyen herkes mutlaka buraya geliyor. Birbirinden güzel Çeşme koyları sadece yazları değil dört mevsim herkesin fotoğraf arşivini süslüyor. Koyları ve denizi ile meşhur olan Çeşme’yi keşfedelim.  

ÇEŞME’DEKİ KOYLAR

Ayayorgi Koyu 

Ntkpg_1628598865_4246 Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme'deki koylar
Dalyan’da bulunan koy eşsiz bir denize sahip. Denize girmek için de tercih edilebilecek güzel plajlar arasında yer alıyor. Çeşme’de bulunan plajlar arasında en temiz yerlerden biri.  

Hacettepe Koyu 

8Ps2o_1628599068_0494 Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme'deki koylar
Çeşme’deki koylardan biri olan bu yerde kafa dinleyip güzel sessiz sakin saatler geçirebilirsiniz. Eskiden Hacettepe olarak bilinen şimdiki ismi Sera Koyu olan adreste tertemiz kristal gibi sular sizleri karşılıyor.  

Büyükliman Koyu 

Tamamen kumluk, dalgasız ve sığ bir denize sahip koy tam bir havuz formunda. Koy içerisinde ücretli plajlara giriş yaparak tadını çıkartabileceğiniz doğal güzellikteki yerlerden biri.  

Fedon Koyu 

Daha çok kampçıların uğrak noktalarından biri olan Fedon Koyu çok az kişinin bildiği nadir yerlerden. Çevresinde market gibi olanaklar bulunmadığı için mutlaka yanınıza yiyecek ve içecek alarak gitmenizde fayda var.  

Delikli Koy 

IGeU2_1628599353_2015 Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme'deki koylar
Delikli Koy Çeşme’de bulunan kendine has özelliklere sahip koylardan biri. Kırık beyaz kayaları ile meşhur. Sessiz ve sakin olmasının yanı sıra masmavi denizi ile dinlendirici bir nokta.  

Güvercinlik Cleopatra Koyu 

Itbz1_1628599444_0984 Mavi ve yeşil uyumunun adresi: Çeşme'deki koylar
Burada koruma altında ‘kum zambakları’ bulunuyor. Çeşme’de gizli kalan nadir plaj ve koylardan. Hiçbir işletme bulunmadığı için bölgeye hazırlıklı gitmek gerekiyor.  

Çeşme’deki koylar tertemiz denizden oluştuğu gibi bir yanında zengin doğal güzellikler de sunuyor. Keşfederek bu güzelliklerin kıymetini bilerek tadını çıkarmak üzere her yıl binlerce kişi bölgeye seyahat ediyor. 

 

Bir Cevap Yazın

You May Have Missed