Akdeniz BiletiAkdeniz'de Şehirler İçi UlaşımSeyahatUlaşım

Mersin Şehir İçi Ulaşım Olanakları Nasıl?


MERSİN ŞEHİR İÇİ ULAŞIM NASIL?


Mersin ‘de ulaşım belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri ve dolmuşlar ile sağlanmaktadır.  Mersin’de belediye otobüsleri 70 farklı hat ile hizmet vermektedir. Bu otobüslerde Kentkart adı verilen kartlar geçerlidir. Bu kartları büfelerden temin edebilirsiniz, var ise yüklemeleri otomatlardan yapabilirsiniz. 

Adana-Şakirpaşa-Havalimanı-Havaş

Havayolu ile ulaşım sağlayacak olanlar ise, Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda uçaktan indikten sonra, Havaş firmasının otobüsleri ile Mersin’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana’dan Havaş otobüsleri ile yaklaşık 1 saate kadar
yakın bir süre zarfında Mersin’de olabilirsiniz.


Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün Mersin’e Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: