Muğla’da Ne Yapılır? Muğla’da Yapılacak Şeyler!

Muğla’da Ne Yapılır? Muğla’da Yapılacak Şeyler!

Gezi Biletim’den merhaba dostlar, bugün sizlerle birlikte’de “Muğla’da neler yapılır”,”Muğla’da yapılacak şeyler neler?” birlikte inceleyeceğiz. Öncelikle tatiliniz için Muğla’yı seçtiyseniz emin olabilirsiniz ki çok doğru bir karar vermişsiniz dostlar. Aslında ülkemizde o kadar çok görülmesi gereken yer var ki, saymakla bitiremeyiz desek yalan olmaz yani 🙂 Neyse zamanla güzel ülkemizin, güzelliklerini inceleyeceğiz. Şimdi konuyu fazla saptırmadan birlikte Muğla’da neler yapılır bir bakalım dostlar 🙂


MUĞLA’DA NE YAPILIR? MUĞLA’DA YAPILACAK ŞEYLER!


ANLATILMAZ YAŞANIR DENİLEN ÖLÜDENİZ’E GİDİN!


 

Muğlada-Neler-Yapılır-Muğlada-Yapılacak-Şeyler-Ölüdeniz-Gezi-Biletim-gezibiletim Muğla'da Ne Yapılır? Muğla'da Yapılacak Şeyler!

Ölüdeniz görebileceğiniz en güzel yerlerden birisidir dostlar, buna emin olabilirsiniz. Her sene bir çok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bu denizde hiç bir kıpırtı, dalga yok ismi de buradan gelmektedir aslında. Aynı zamanda bu denizde hiç bir yosun, pislik yoktur dostlar, deniz sürekli yeniliyor sanki kendini. Kısacası burası az öncede dediğim gibi görebileceğiniz en güzel yerlerden birisidir. Onun için dostlar Ölüdeniz’e gitmenizi tavsiye ederim 🙂

Dostlar aslında Muğla’da yapabileceğiniz bir çok şey var, bunları Muğla’da gezilecek yerler yazımda anlatmıştım dilerseniz oradan da göz atabilirsiniz dostlar.

Farklı olarak yapabileceğiniz şeyler; 

  • Akyaka’da balık yiyebilirsiniz,
  • Kitesurf yapabilirsiniz,
  • Yasak aşk kenti olarak bilinen Antik Stratonikeia’yı gezebilirsiniz,
  • Muğla Müzesini gezebilirsiniz,
  • Eski Muğla’nın dar sokaklarını gezebilirsiniz,
  • Muğla köftesinin tadına bakabilirsiniz,
  • Ormancı Türküsüne konu olan Belen Kahvesini görebilirsiniz.

Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün Muğla’ya Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Bir Cevap Yazın

You May Have Missed