Trafiği gören tatilciler Ölüdeniz’e ulaşmak için kilometrelerce yürüdüler

Trafiği gören tatilciler Ölüdeniz’e ulaşmak için kilometrelerce yürüdüler

trafigi_goren_tatilciler_oludenize_ulasmak_icin_kilometrelerce_yuruduler_1626877047_2812 Trafiği gören tatilciler Ölüdeniz'e ulaşmak için kilometrelerce yürüdüler
Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Ölüdeniz’e gelen tatilciler, trafikte yoğunluk oluşturdu. Trafiğin zaman zaman kilitlendiği Ölüdeniz’de vatandaşlar plaja ulaşmak için 4-5 kilometre yürüdü.

9TZhV_1626877055_9172 Trafiği gören tatilciler Ölüdeniz'e ulaşmak için kilometrelerce yürüdüler

Dünyaca ünlü Ölüdeniz Mahallesi’ne inen yolda yaklaşık 5 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri zaman zaman durma noktasına gelen trafiğe yön verdi. Motorize ekipler, araçların trafiği aksatmadan devam etmesi için karayolunda devriye attı. Bazı vatandaşlar araçlarını park edip yol kenarından yürüyerek denize ulaştı.

p1Rfp_1626877095_8411 Trafiği gören tatilciler Ölüdeniz'e ulaşmak için kilometrelerce yürüdüler

Ölüdeniz’de Belcekız ve Kumburnu plajlarını dolduran turistler şezlonglara uzanarak güneşin tadını çıkartırken, sık sık denize girerek serinledi. Bazı tatilciler de Babadağ’dan yamaç paraşütü ile atlayış yapıp Belcekız plajına iniş yaptı.

dkmNI_1626877136_6675 Trafiği gören tatilciler Ölüdeniz'e ulaşmak için kilometrelerce yürüdüler

Ölüdeniz Mahallesi’ne giden yolda yaklaşık 5 kilometre araç kuyruğu oluştu. Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi başkan ve üyeleri, sürücülere ve yolculara su ikram etti.
Kooperatif başkan Muhammet Kökten “ Bayram dolayısıyla inanılmaz bir yoğunluk var. Bu yoğunluktan ölüdeniz esnafları olarak çok memnunuz. Çok fazla sıcak ve yoğunluk var, Kooperatif olarak, yolda trafikte bekleyen tatilcilere su ikramı ve bayramlarını kutladık” dedi.

Bir Cevap Yazın

You May Have Missed