Türkiye’nin en uzun ve heyecanlı rafting parkuru


Türkiye’nin önemli rafting parkurlarından birine sahip Düzce’nin Cumayeri ilçesindeki Melen Çayı’na gelen maceraseverler, rafting yaparak keyifli vakit geçirdi. Dokuzdeğirmen mevkisinde bulunan Melen Çayı’nda rafting turları, salgın tedbirlerinin hafifletilmesinin ardından arttı.

İstanbul ve Ankara gibi iki metropol kent arasında yer alan, 16 kilometrelik rafting parkuruyla doğa ve sporseverlerin ilgisini çeken bölgede yoğunluk oluştu. Bir yarışma programında dereceye giren Ayşe Yüksel ve Uğurtan Dora da botlara binerek maceraseverlerle kürek çekti.

“PARKURUMUZ TÜRKİYE’NİN EN UZUN VE HEYECANLI PARKURU”

Rafting İl Temsilcisi Birol Tepe, hafta sonu tesislere yoğun ilgi olduğunu söyledi. Maceraseverlerin ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tepe, “Coğrafi anlamda çok önemli bir noktadayız. Parkurumuz Türkiye’nin en uzun ve heyecanlı parkuru.” dedi.Ayşe Yüksel de bölgenin doğal güzellikler bakımından çok zengin olduğunu dile getirdi.

 

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: