200 metre rakımlı nefes kesen teras hizmette!


Sivas’ın tarihi ve turistik ilçelerinden Divriği’de Sivas Valiliği öncülüğünde inşa edilen, 200 metre yüksekliğe sahip cam teras düzenlenen törenle ziyaretlere açıldı. Törene Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Divriği Kaymakamı Mehmet Bek, Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök ve çok sayıda kişi katıldı.

Törende konuşan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, açılışı yapılan cam teras ile Divriği’nin yarınının bugününden iyi olacağını belirtip birlik ve beraberliğin daim olduğu sürece Divriği’de çok daha güzel projelere imza atılacağını söyledi.

Sivas Valisi Salip Ayhan konuşmasında adrenalin tutkunlarını ilçeye davet ederek, “Cam terası güzide ilçemize aynı bir güzellik ve heyecan katacak. Divriği turizmini ekonomiye kazandırmaya devam ediyoruz. Katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum. Adrenalin tutkunlarını ilçemize bekliyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından essiz güzelliği ile dikkat çeken Çatlı çayını kuş bakışı görme imkanı sağlayan terasın açılışı yapıldı.

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: