Ankara’da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!

Ankarada-Nerede-Kalınır-Ankara-Oteller

Ankara’da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!


ANKARA’DA NEREDE KALINIR? MALTEPE 2000 HOTEL


 

Ankara-Oteller-Maltepe-2000-Hotel-Gezi-Biletim Ankara'da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!

Neredeyse şehrin göbeğinde bulunan Maltepe 2000 Hotel bir çok destinasyona yakın konumdadır. Eğlence mekanları, iş mekanları, alışveriş mağazalarına, tarihi mekanlara oldukça yakın olan Maltepe 2000 Hotel’de konaklayabilirsiniz. 35 odalı oldukça şık olan bu otelde konaklayabilirsiniz. Otel 3 yıldızlıdır dostlar fiyat aralığı sezon ve yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir. Yine de şunu belirtmek isterim ki otelin fiyatları makul fiyatlardır. 


ANEMON ANKARA


Ankara-Oteller-Anemon-Otel-Gezi-Biletim Ankara'da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!

Anemon Ankara oteli, Kızılay meydanına yaklaşık olarak 900-950 metre uzaklıkta bulunmaktadır. 4 yıldızlı olan Anemon Ankara otelinde açık büfe kahvaltı, günlük hizmetler ve konforlu yataklar mevcuttur. 83 odalı olan bu otelde konaklayabilirsiniz. Otelin oda fiyatları sezon ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir fakat yinede ekonomik bir oteldir, bütçenizi çok aşacağını zannetmiyorum dostlar.


KÂHYA OTEL ANKARA


 

Ankara-Oteller-Kahya-Otel-Gezi-Biletim Ankara'da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!

“Şehri izleyebileceğim bir otel yok mu?” Olmaz mı hiç efenim, tabi ki şehri izleyeceğiniz Kâhya Otel Ankara var. Misafirlerin konforlu bir konaklama yapabilmesi için otelin odaları, misafirlere göre dizayn edilmiş olup, aynı zamanda bir çok hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. Otel 4 yıldızlıdır, fiyatlarda değişiklik olabilir. 


THE GREEN PARK HOTEL ANKARA


 

Ankara-Oteller-The-Green-Park-Hotel-Gezi-Biletim Ankara'da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!

“Rahatıma düşkünüm, lüks bir otel de konaklamak isterim.” diyorsanız eğer, 5 yıldızlı olan The Green Park Hotel Ankara’da konaklamanızı tavsiye ederim. Otelin bünyesinde SPA, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Günün yorgunluğunu dilerseniz SPA’da atıp, güzel bir akşam yemeği ardından dinlenebilir ve bir sonraki gün ki seyahatiniz için enerji toplayabilirsiniz dostlar. 


DİVAN ÇUKURHAN 


Ankara-Oteller-Divan-Çukurhan-Gezi-Biletim-1024x683 Ankara'da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!

Ankara’nın tarih kokan bir yerinde konaklama isterseniz eğer, Divan Çukurhan’da konaklayabilirsiniz. Ankara’nın en iyi otellerinden birisi olan Divan Çukurhan otelinde tarihi buram buram yaşayabilirsiniz. 5 yıldızlı olan otelin, birbirinden güzel hizmetleri bulunmaktadır. 


ROTA BULVAR HOTEL 


 

Ankara-Oteller-Rota-Bulvar-Hotel-Gezi-Biletim Ankara'da Nerede Kalınır? Ankara Otelleri!

“Dostum yok mu şöyle ekonomik bir otel?” Bütçesine sadık dostlarım için Rota Bulvar Hotel’i önerebilirim. Tabi ki ekonomik diye aklınıza kötü bir konaklama gelmesin. Aynı zamanda konforlu ve ekonomik olan bu otelde konaklayarak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz dostlar.

Dostlar az önce de söylediğim gibi Ankara’da bir çok otelde konaklayabilirsiniz. Fakat ben otel istemiyorum otel benim bütçemi aşar derseniz size tavsiyelerim şunlar; 

  • Ön yargılı olmayın otelleri arayıp fiyat bilgisi alın, indirim isteyin. Belki de otel fiyatı tahmin ettiğinizden daha uygun çıkacak. 
  • Kalacağınız otellerin yorumlarına bakın derim. 
  • Apart, günlük daire araştırması yapın. Size bir kolaylık sağlayım dostlarım > Buraya Tıklayarak Ankara’da ki apartlara göz atabilirsiniz.

Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün Ankara’ya Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Bir Cevap Yazın

You May Have Missed