Seyahat Tavsiyeleri

Havayolu firmalarından Rusya’ya ek sefer


Rusya ile Türkiye arasındaki charter seferlerinin 15 Nisan’dan 1 Haziran’a kadar, 1,5 ay süreyle askıya alınmasının ardından, Rus ve Türk havayolu firmaları, ülke dışında bulunan Rusya vatandaşlarının Türkiye üzerinden dönebilmesi için yapılacak ek seferleri açıkladı.

Türkrus sitesinde yer alan habere göre konuyla ilgili bilgiler, Rusya Tur Operatörleri Birliği ATOR’ın haber sitesi “Vestnik”te yayınlandı.

THY

Türk Hava Yolları, pazartesi ve cuma günleri olmak üzere haftada sadece iki kez olmak üzere İstanbul-Moskova uçuşlarını gerçekleştirmeye devam edecek.

PEGASUS 

Ayrıca Pegasus seferleri de İstanbul’dan Moskova’ya 22 Nisan’dan 1 Mayıs’a kadar her gün yapılacak.

AEROFLOT 

Aeroflot uçakları ise 18 Nisan’da İstanbul’dan Moskova’ya, 17, 24 ve 30 Nisan’da ise Antalya’dan Moskova’ya ek sefer yapacak.

S7 AIRLINES 

S7 Airlines, Antalya ve Dalaman’dan Moskova ve Novosibirsk’e 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 ve 28 Nisan ve 2, 4, 9, 11 Mayıs tarihlerinde sefer düzenleyecek.

URAL HAVAYOLLARI

Ural Havayolları, 16 ve 19 Nisan tarihlerinde İstanbul’dan Moskova’ya ve 18 Nisan’da Antalya’dan Moskova’ya ek seferler düzenledi. 31 Mayıs’a kadar olan süre boyunca Moskova’dan İstanbul ve Antalya’ya tüm normal uçuşlarının iptal edildiği hatırlatıldı.

UTAIR

Utair, 15, 22 ve 29 Nisan tarihlerinde İstanbul’dan Grozni ve Mahaçkale’ye “tahliye” seferleri gerçekleştirecek.

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: