İzmir’de Nerede Kalınır? İzmir’de Kalınacak Yerler!

İzmirde-nerede-kalınır-İzmirde-kalınacak-yerler

İzmir’de Nerede Kalınır? İzmir’de Kalınacak Yerler!

Şimdi size öncelikle iki seçenek sunacağım dostlar, sunacağım seçenekler ise şöyle;

 

  1. Seçenek (Tatil amacı): “Benim İzmir’e gitme amacım, yeni yerler görmek yerine, dinlenebileceğim bir tatil olması.” Diyorsanız aşağıda size sunacağım otellerde, konaklama yapabilirsiniz. Gezeceğiniz yerlere vereceğiniz parayı
    otele verip, otelde bulunan imkanlar ile kendinizi sınırlandırabilir, dinlenmek için güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

 

  1. Seçenek (Tatil amacı): “Benim İzmir’e gitme amacım, yeni yerler görmek, İzmir’i doya doya gezmek. Açıkçası kalacağım yerin çok bir önemi yok.” Diyorsanız, aşağıda bulunan düşük bütçeli apartlarda, pansiyonlarda kalabilir, uykunuzu ve duşunuzu alıp, İzmir’i doya doya gezebilirsiniz.

İZMİR’DE KALINACAK OTELLER, APARTLAR, PANSİYONLAR


HOTEL BAYLAN-BASMANE


HOTELBAYLAN-BASMANE İzmir'de Nerede Kalınır? İzmir'de Kalınacak Yerler!

Toplu ulaşım olanaklarına yakın konumuyla avantaj sağlayan Hotel Baylan Basmane yakın zamanda yenilenerek, sadeliği ön plana çıkaran konforlu bir yapıya kavuşmuş.30 odalı tesisin içerisindeki restoranda mevsiminde toplanmış, taze malzemelerden hazırlanan bölgesel yemekler servis ediliyor. Resepsiyonu 24 saat açık olan otelde çamaşırhane ve kuru temizleme gibi hizmetler veriliyor.

FİYAT ARALIĞI (2 GECE/2 KİŞİ) : 226 TL – 436 TL (Fiyatlar sezona ve yoğunluğa göre değişebilir)


IBIS İZMİR ALSANCAK


IBISC4B0ZMC4B0RALSANCAK İzmir'de Nerede Kalınır? İzmir'de Kalınacak Yerler!

Kentin tüm noktalarına ulaşımı kolay hale getiren İzban’ın Alsancak istasyonuna sadece 50 metre uzaklıktaki Ibis Izmir Alsancak, modern tasarımlı 140 odaya sahip. Sabahları hem kontinental hem de geleneksel tarzda
kahvaltının sunulduğu otelin kafesinde akşamları temalı yemekler servis ediliyor.

FİYAT ARALIĞI (2 GECE/2 KİŞİ) : 199 TL – 320 TL (Fiyatlar sezona ve yoğunluğa göre değişebilir)


SMART HOTEL İZMİR


SMARTHOTELC4B0ZMC4B0R İzmir'de Nerede Kalınır? İzmir'de Kalınacak Yerler!

İzban’a bağlantı sağlayan Basmane Metro İstasyonu’na 100 metre mesafedeki Smart Hotel İzmir, merkezi konumuyla kentin her yanına ulaşımı kolay hale getiriyor. Otelin şık ve kullanışlı odaları hareket serbestliği sağlayacak şekilde tasarlanmış. Tesisin alakart restoranında her sabah açık büfe kahvaltı sunuluyor.

FİYAT ARALIĞI (2 GECE/2 KİŞİ) : 320 TL – 440 TL (Fiyatlar sezona ve yoğunluğa göre değişebilir)


RAMADA PLAZA İZMİR


RAMADAPLAZAC4B0ZMC4B0R-1024x682 İzmir'de Nerede Kalınır? İzmir'de Kalınacak Yerler!

Fuar alanının hemen karşısında faaliyet gösteren Ramada Plaza İzmir’in 207 odası, konuklarına kusursuz konaklama deneyimi yaşatacak şekilde donatılmış. Hem iş hem de tatil amaçlı geziler için uygun yapıdaki tesisten Kordon, Alsancak gibi İzmir’in eğlence merkezlerine birkaç dakikada ulaşılabiliyor. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin servis edildiği alakart restoranı kalite açısından oldukça iyi.

FİYAT ARALIĞI (2 GECE/2 KİŞİ) : 320 TL – 440 TL (Fiyatlar sezona ve yoğunluğa göre değişebilir)


SWİSSÔTEL GRAND EFES İZMİR


SWC4B0SSC394TELGRANDEFESC4B0ZMC4B0R-1024x682 İzmir'de Nerede Kalınır? İzmir'de Kalınacak Yerler!

Şehrin merkezi noktalarından birisi olan Cumhuriyet Meydanı’nda hizmet veren Swissôtel Grand Efes İzmir’in modern şekilde donatılmış odalarının bir kısmı günbatımında eşsiz bir manzara sunan körfeze bakıyor. Yeme-içme olanakları açısından pek çok seçenek sunan otelde yemeğinizi bahçenin huzur dolu ortamında veya deniz manzarası eşliğinde yiyebilirsiniz.

FİYAT ARALIĞI (2 GECE/2 KİŞİ) : 734 TL – 870 TL (Fiyatlar sezona ve yoğunluğa göre değişebilir)

Dostlar, bu oteller size yukarıda bahsettiğim 1.Seçenek için geçerli otellerdi. Tatil amacı dinlenmek, huzur ve otel imkânları ile yetinebilecek kişiler için geçerlidir. Sizin de İzmir tatil amacınız böyle yukarıda ki otellerde konaklama yaparak, güzel bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelelim 2.Seçenek için geçerli konaklama yerlerine, dostlar size aslında burada uzun uzun şurada kalabilirsiniz, burada kalabilirsiniz diye bahsetmek istemiyorum. Herkesin bütçesi eşit olmayabiliyor. Bunun için aşağıda bırakacağım link üzerinde İzmir’de konaklama yapabileceğiniz, apartları, pansiyonları, otellere göz gezdirebilirsiniz. Bütçenize uygunluk sağlayan konaklama yeri ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyat konusunda pazarlık yapabilirsiniz.

– İZMİR APART, İZMİR PANSİYON, İZMİR OTELLER –


Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün İzmir’e Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Bir Cevap Yazın

You May Have Missed