Muğla’da Kalınacak Yerler! Muğla’da Konaklama!

Muğlada-Kalınacak-Yerler-Muğlada-Konaklama

Muğla’da Kalınacak Yerler! Muğla’da Konaklama!


MUĞLA’DA KALINACAK YERLER!


Dostlar, Muğla’da birbirinden güzel bir sürü otel bulunaktadır. Aqua parkı olan, kendi içinde aktiviteleri olan bir sürü otel bulabilirsiniz. Bu oteller size her imkânı sağlamaktadır. Fakat her imkânın bir karşılığı olduğu gibi, bu otellerde bulunan imkânlarında karşılığı ücretleri olarak sizlere yansımaktadır. E tabi haliyle bu ücretler biraz yüksek olacaktır. O yüzden ben size burada uygun fiyat ile kalabileceğiniz, butik otelleri, pansiyonları, apartları tanıtacağım.

Karar yine sizin sonuçta, isterseniz fiyatı yüksek imkânı çok olan bir otelde konaklayabilirsiniz. İsterseniz de uygun fiyattan sadece konaklama yapabileceğiniz, güzelce duşunuzu alıp dinlenebileceğiniz bir yeri tercih edebilir. Yani kısacası burada sadece dinlenme eylemini gerçekleştirebilir, Muğla’nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.


KALE PANSİYON BODRUM


KALEPANSC4B0YONBODRUM Muğla'da Kalınacak Yerler! Muğla'da Konaklama!

Knidos bölgesi hem muhteşem bir antik kentin hem de berrak sulara sahip bir koyun birleşiminden oluşmaktadır. Bölgede bir iskele bulunmaktadır. İskele son derece uzundur ve iskelenin sonuna genellikle yabancı ülkelerden gelen turistler teknelerini bağlarlar. Sahilde ise tek bir restoran bulunur. Burada balık veya çeşitli ızgara yemeklerini tadabilirsiniz.

Fiyat Aralığı: 2 Kişilik Oda / Kişi Başı Fiyat: 125 TL

 


MERKEZ KUMSAL PANSİYON


MERKEZKUMSALPANSC4B0YON-1024x643 Muğla'da Kalınacak Yerler! Muğla'da Konaklama!

Bodrum’un merkezinde yer alan Bodrum Merkez Pansiyon, denize yalnızca 30 metre mesafede bulunmaktadır. Toplam 18 odasıyla hizmet veren Bodrum Merkez Pansiyon’un tüm odalarında; buzdolabı, çalışma masası, çay-kahve makinesi, eşya dolabı, internet, klima, televizyon yer almaktadır. 

Fiyat Aralığı: 2 Kişilik Oda / Kişi Başı Fiyat: 90 TL


BİRCAN OTEL


BC4B0RCANOTEL Muğla'da Kalınacak Yerler! Muğla'da Konaklama!

Bardakçı Plajı’na 5 dakika yürüme mesafesindedir. Gümbet Plajı’na 5 dakikalık dolmuş mesafesindedir. Banka ve gece eğlence mekânlarına yakınlığından dolayı diğer bir tercih sebebidir.

Fiyat Aralığı: 2 Kişilik Oda / Oda Fiyat: 200 TL

 


ORHAN PANSİYON


 

ORHANPANSC4B0YON-1024x768 Muğla'da Kalınacak Yerler! Muğla'da Konaklama!

Bembeyaz bir dekorasyona sahip olan konaklama birimleri klima ile donatılmıştır. Tesisin deniz kenarında hizmet veren restoranı olup restoranın hemen önünde tekneler için bir iskelesi de mevcuttur.

Fiyat Aralığı: Standart Oda / Oda Fiyat: 360 TL


MERHABA PANSİYON


 MERHABAPANSC4B0YON Muğla'da Kalınacak Yerler! Muğla'da Konaklama!

Muğla’nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Bodrum’da faaliyet gösteren Merhaba Pansiyon, Bodrum Merkez’de konaklama imkânı sunmaktadır. Tesis, deniz ve Bodrum Kalesi manzaralı bir çatı terasına ev sahipliği yapmaktadır. Halk plajı, Merhaba Pansiyon’a yürüyerek 3 dakika uzaklıktadır.

Fiyat Aralığı: 2 Kişilik Oda / Kişi Başı Fiyat: 70 TL

 


FAKİRİN YERİ


 

FAKC4B0RC4B0NYERC4B0 Muğla'da Kalınacak Yerler! Muğla'da Konaklama!

Muğla Bodrum Merkez’inde bulunan, oda kahvaltı konseptinde konuklarına hizmet veren bir aile işletmesidir.

Fiyat Aralığı: 2 Kişilik Oda / Oda Fiyat: 80 TL


LİVANE PANSİYON


LC4B0VANEPANSC4B0YON Muğla'da Kalınacak Yerler! Muğla'da Konaklama!

Muğla’nın ünlü tatil beldesi Bodrum’da yer alan Livane Pansiyon, Bodrum Merkez’de misafirlerini ağırlamaktadır. Aile işletmesi olan tesis, bir bahçeye sahiptir. Tesisin tüm alanlarında Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Plaj, tesise yalnızca 70 metre uzaklıktadır.

Fiyat Aralığı: 2 Kişilik Oda / Kişi Başı Fiyat: 100 TL

Dostlar yukarıda bahsettiğim pansiyonlar, oteller, apartlar en çok tercih edilen uygun fiyatta olanlar arasındadır. Dilerseniz, bu konaklama yerlerini tercih edebilirsiniz.  Aşağıda bulunan linke tıklayarak, diğer otellere, pansiyonlara, apartlara göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.


Muğla Pansiyonları,Apartları, Otelleri


Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün Muğla’ya Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Bir Cevap Yazın

You May Have Missed