Rusya’nın bir kentinden daha Antalya’ya uçuşlar başlıyor


TUI Russia, Rusya’nın Kaluga kentinden Antalya’ya charter uçuşlarına başlayacağını duyurdu. Uçuşlar, Ural Airlines tarafından gerçekleştirilecek. Kaluga çıkışlı paket tur fiyatları 29 bin 370 Ruble’den başlayacak.

TUI Russia’nın Vestnik ATOR’a yaptığı açıklamaya göre Kaluga – Antalya charter uçuşları 13 Ağustos’ta başlayacak ve 22 Ekim 2021 tarihine kadar sürecek. Uçuşlar, Cuma günleri olmak üzere haftada bir kez düzenlenecek.

U6 1851 sefer sayılı uçuş, Kaluga’dan 12:10’da kalkacak ve Moskova saatiyle 15:50’de Antalya’ya varacak. Dönüş seferi ise U6 1852 uçuş koduyla Antalya’dan 07:10’da hareket edecek ve Kaluga’ya 10:55’te varacak.

TUI RUSSIA 26 ŞEHİRDEN TÜRKİYE’YE UÇUYOR

Kaluga, Rus tur operatörlerinin Türkiye’ye uçuş düzenlediği 26. şehir oldu.

Rusya’dan Antalya Havalimanı’na uçuş düzenlenen diğer şehirler ise şu şekilde: Moskova, Yekaterinburg, Chelyabinsk, Kaliningrad, Kazan, Kemerovo, Krasnoyarsk, Mineralnye Vody, Nizhny Novgorod, Novosibirsk, Omsk, Perm, Rostov-on-Don, Samara, St. Petersburg, Syktyvkar, Ufa, Habarovsk, Tyumen, Krasnodar, Volgograd, Astrakhan, Belgorod, Voronezh ve Nizhnekamsk.

TUI Russia, Antalya’nın yanı sıra Bodrum, Dalaman ve İstanbul’a uçuyor.

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: