Mersin’e Ne Zaman Gidilir?

Gezi Biletim’den merhaba dostlarım, bugün sizlerle birlikte “Mersin’e ne zaman gidilir?”, Mersin’e ne zaman gidilmeli?” konusunu inceleyeceğiz. Eğer sizde rotanızı Mersin’e çevirdiyseniz, Mersin tatil planı yapıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Tatilinizin unutulmaz anılara dönüşmesi için Mersin’e gideceğiniz tarihe iyi karar vermeniz gerekiyor dostlar 🙂


MERSİN’E NE ZAMAN GİDİLİR? 


Dostlar Mersin genel olarak yaz aylarında tercih edilen bir memleket diyebilirim. Eğer sizde bir tatil planlıyorsanız Mayıs ve Eylül ayları arasında bir ay seçmenizi tavsiye ediyorum dostlar. Sıcakları sevenler için Mersin bu aylar arasında oldukça ideal bir memleket, fakat sıcaklardan hoşlanmıyorsanız eğer Eylül aylarının sonlarına doğru bir tarih seçerek güzel bir tatil sizin olabilir dostlar.

Mersin, Akdeniz bölgesinde bulunan sıcak bir şehir olduğu için tatilcilerin uğrak bir noktası halindedir. Durum böyle olunca oldukça kalabalık bir tatil yerine dönüşmektedir. Bu nedenle gideceğiniz tarihleri iyi belirlemenizde fayda olacaktır bana kalırsa en ideal aylar Temmuz-Ağustos-Eylül aylarıdır dostlar 🙂 Eğer sizinde bir öneriniz olursa lütfen yorum olarak belirtmekten çekinmeyin dostlarım 🙂


Konu İçerisinde yazmayı unuttuğumu veya yazılması gereken diğer şeyleri, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, yorum yaparak belirtirseniz çok sevinirim dostlar..

Eğer Sizinde Yolunuz Bir Gün Mersin’e Düşerse, Gezi Biletim’in Size Rehber Olmasını Dilerim..


 

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: