Seyahat Tavsiyeleri

Yılbaşında Nereye Gidilir? 2019 Yılbaşında Gidilecek Yerler!

Gezi Biletim’den merhaba dostlar, bir yılı daha geride bıraktık. İyi, kötü, öyle böyle derken koca bir sene daha bitti dostlar. Çoğu kişi şimdiden yılbaşı araştırmaları, yılbaşı alışverişi, yılbaşı hazırlıklarına başladı. Yılbaşı için biletler alındı, kısacası neredeyse herkes yılbaşı için program yapmaya başladı dostlarım. Peki ya siz? Sizde başladınız mı bu hazırlıklara?

Eğer sizde hala karar verme ya da daha doğrusu, karar verememe aşamasında iseniz doğru yerdesiniz dostlar. Eğer unutulmaz bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız birazdan size vereceğim tavsiyelerden birini uygulayabilirsiniz. Şimdi gelin birlikte bakalım 2019 yılbaşında nereye gidilir? 


YILBAŞINDA NEREYE GİDİLİR? 2019 YILBAŞINDA GİDİLECEK YERLER!


İZMİR-ALAÇATI 


İzmir çoğu kişi için yazlık bir memleket gibi gelse de dostlar, aslında İzmir’in yazı kadar kışı da güzel diyebilirim. Ege bölgesinde bulunan İzmir’in eşsiz güzellikte bulunana mimari yapısının yılbaşında içinizi ısıtacağına eminim dostlar. Alaçatı’nın dar sokaklarında yılbaşı kutlamaları o kadar hareketli ve eğlenceli bir ortama dönüşüyor ki, tarifi yok desem yalan olmaz dostlar 🙂 Yılbaşında gidilecek yerler listenizde İzmir-Alaçatı olabilir dostlar.

İzmir’de keşfedilmesi gereken yerler ve daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki yazımı okumanızı tavsiye ederim: 


BURSA-ULUDAĞ


Tabi ki, 2019 yılbaşında gidilecek yerler listemizin olmazsa olmazlarından birisi Bursa-Uludağ dostlarım. Yılbaşı denilince çoğu kişinin aklına kayak yapmak, kar topu oynamak, çam ağacı süslemek ve benzeri faaliyetler geliyor. İşte sizde yılbaşında bunları yaparak yeni yıla eşsiz anılar ile başlamak istiyorsanız Bursa-Uludağ sizler için muazzam bir yer olacak dostlarım.


ESKİŞEHİR 


Yılbaşında gidilecek yerler listemizin bir diğer konuğu ise tabi ki Eskişehir dostlarım. Eskişehir belki biraz soğuk olacak fakat bu sizin yeni yıla eğlenceli bir şekilde girmenize mani olmayacaktır. Eskişehir’de yapılacak bir çok şey var dostlarım. Yılbaşında ise yapılacak en güzel şey, Eskişehir barlar sokağında canlı müzik eşliğinde kutlamanız olabilir. 2019’a saatler,dakikalar, hatta saniyeler kala sokağa çıkıp kalabalığın arasına katılıp ondan geriye saymak sizler için unutulmaz bir yılbaşına dönüşebilir dostlarım 🙂

Eskişehir’de keşfedilmesi gereken yerler ve daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki yazımı okumanızı tavsiye ederim: 


BOLU


Yeşilliğin cenneti Bolu. Yılbaşında gidilecek yerler listenizin bir diğer ismi bence Bolu olmalı dostlar. Kayak yaparak geçirmek isteyenler için bir diğer seçenek de Bolu’nun ünlü kayak merkezi Kartalkaya olabilir dostlar veya ben sessiz sakin huzurlu bir şekilde yeni yıla girmek istiyorum derseniz eğer Abant’a gidebilirsiniz dostlar 🙂


ANKARA


Yılbaşında gidilecek yerler listenizin bir diğer yeri de Ankara olabilir dostlar. Ankara’da yılbaşını sokakta kutlamak isteyenlerin ilk adresi kentin en merkezi noktası olan Kızılay olsa da  yılbaşı tatilinizde karlarla kaplı Ankara’nın Tunalı Hilmi Caddesi‘nde yürüyüp kestane yiyebilirsiniz dostlarım.

Ankara’da keşfedilmesi gereken yerler ve daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki yazımı okumanızı tavsiye ederim: 


Dostlar, sizlere yılbaşında gidebileceğiniz yerler için bir kaç öneride bulundum, eğer sizinde yılbaşında gidebileceğimiz yerler hakkında öneriniz olursa yorum olarak belirtebilirsiniz dostlar.. 🙂

Sağlıcakla kalın.. 🙂


 

Mehmetcan Sarıkaya

Ben Mehmetcan Sarıkaya, 24 yaşındayım. Edirne doğumluyum. Düzce Üniversitesi'nde Turizm öğrencisiyim. Yeni yerler gezip görmeyi, keşifler yapmayı seviyorum. Sizlere birbirinden güzel destinasyonları anlatacağım. Böylelikle Gezi Biletim sizler için online rehber görevi görecek. Gezi Biletim ile "En Kaliteli Tatiller Sizin Olsun!"

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: